לתושבי הסביבה

/לתושבי הסביבה
לתושבי הסביבה2018-04-24T12:56:52+03:00

מכבסה ומשלוחי כביסה בהרצליה

האם אתם מחפשים מכבסה ומשלוחי כביסה בהרצליה? אם כך, הגעתם למקום הנכון. המכבסה של יוחאי מספקת שירות מקצועי לבית הלקוח ותושבי הרצליה והסביבה מוזמנים ליהנות מכביסה נקייה ומשירות מתקדם ואיכותי. במקום להתמודד עם ערימות הכביסה בבית ניתן להזמין שירותי משלוחי כביסה ובמרבית המקרים ניתן תוך 24 שעות לקבל חזרה כביסה נקייה ומקופלת בבישום עדין ונעים. במכבסה המקצועית ניתן לקבל עוד שירותים רבים ומגוונים כמו ניקוי שמיכות, וילונות ושטיחים וכמובן שניתן לצרף לסל הכביסה גם בגדים המיועדים לניקוי יבש.

מבצעים לתושבי הרצליה:

20 ש"ח הנחה בניקוי שטיחים וניקוי ווילונות!
2+1 בניקוי שמיכות!

חשוב לדעת

שירותי הכביסה של המכבסה המקצועית מאפשרים לכל הזוגות, המשפחות והרווקים או הרווקות ליהנות משירות מהיר ויעיל ובעיקר מבגדים, מצעים, מפות ובדים שונים נקיים וריחניים. במציאות של היום בה אנו עובדים שעות ארוכות לאל לכל אחד יש את הזמן והיכולת להתמודד עם ערימות הכביסה ולא לכל אחד יש מכונת כביסה חדשה, לכן שירותי הכביסה והמשלוחים מאפשרים לנו לחסוך זמן ומאמץ, ואפשר ליהנות מבגדים נקיים, במידה ורוצים אפשר גם להזמין שירותי גיהוץ.

מחירון שירותי הכביסה שלנו:

                                          

ניקוי יבש לחולצה יוקרתית – 48 ש"ח

כיבוס וגיהוץ מכנסיים – 22 ש"ח

ניקוי עור שמלה – 164 ש"ח
מנוי כביסה – 60 ש"ח
גיהוץ רגיל – 7 ש"ח

רק 9 דקות נסיעה מהרצליה לסניף שלנו!

ניקוי יבש ושירותי גיהוץ בהרצליה

ניקוי יבש שומר על הבגדים היטב וישנם בגדים כמו שמלות ערב או ז'קטים שמומלץ לנקות רק בניקוי יבש ולא בכביסה רגילה עם מים. כביסה במים עלולה לגרום להתכווצות סיבי הבד ולכן הבגד היקר שקניתם עלול להתכווץ כך שלא תוכלו לעשות בו עוד שימוש. יש לחפש על תווית הבגדים מהן הוראות הכביסה וכאשר רואים את הסימן המוכר של ניקוי יבש חשוב לפנות למכבסה מקצועית ומוכרת כמו המכבסה של יוחאי. אם אתם מחפשים שירותי ניקוי יבש ושירותי גיהוץ בהרצליה המכבסה של יוחאי היא הכתובה הנכונה עבורכם, במקום עובד צוות מקצועי ובעל הכשרות, ניסיון וידע רב.

איך מבצעים?

ניקוי יבש מבצעים באמצעות ממיס מיוחד, אורגני ונוזלי, במהלך הניקוי היבש נעזרים בכימיקלים מיוחדים ואיכותיים להסרת כתמים כמו כתמי שמן וכתמים אחרים. הבלאי לבגדים בניקוי יבש הינו מועט בהשוואה לכביסה במים וכך ניתן לשמור על חיי הבגדים שרכשתם במיטב כספכם. אחרי הניקוי היבש ניתן לגהץ אותם באמצעות מכשור מתקדם ובהתאם לסוג הבגד והבד, וכך מקבלים חזרה את הבגדים נקיים, ריחניים, מגוהצים וללא כתמים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Buttonלמבצעים לחצו כאן לשיחה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות